Izdevīgi lidojumi no Rīgas uz Spānijas Andalūzijas reģiona lielāko pilsētu Malagu par īpaši izdevīgu cenu – €54 (turp-atpakaļ)! Malagā nelaid garām ievērojamāko vietu apskati: Guadalmedinas – vēsturiskā pilsētas centra apskati, kas līdz mūsdienām ir saglabājusi savu senatnīgo arhitektūru, muzejus un baznīcas,  14.gadsimtā celtās pils Gibralfaro apskati, kā arī apmeklē Alcazaba cietoksni, no kura paverās fantastisks skats uz Malagas pilsētu un Vidusjūru.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Malaga
Lidojums atpakaļ : Malaga – Londona – Rīga

  • 12.10-18.10 €54 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €84 (7 dienas)
  • 05.10-18.10 €54 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €84 (7 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz malagu

AVIOBIĻETES NO Londonas uz malagu MEKLĒ RYANAIR MĀJASLAPĀ
Pārējās aviobiļetes meklē WIZZAIR MĀJASLAPĀ

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: