Tiešie lidojumi no Rīgas uz Žironu sākot no €97 (turp-atpakaļ)! Žirona ir Spānijas pilsēta Katalonijas ziemeļaustrumos, vēsturiski pilsēta veidojusies vairāku upju satekā ap cietoksni, kas tika uzcelts Senās Romas laikā. Daudzās baznīcas, vēsturiskās celtnes un citi arhitektūras objekti kalpo par iemeslu tam, ka Žirona ir viens no tūristu mērķiem, apmeklējot Kataloniju. Žironas vecpilsēta atrodas kalnā un viens no tās galvenajiem apskates objektiem ir Žironas katedrāle, kas reiz ir pildījusi arī mošejas funkcijas. Pilsētā joprojām stiepjas arī tās senie akmens nocietinājumi, kas daudzu gadsimtu garumā Žironu pasargāja no iebrucējiem.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Žirona
Lidojums atpakaļ : Žirona – Rīga

  • 30.09 – 18.10 €97 (19 dienas)
  • 30.09 – 14.10 €98 (15 dienas)
  • 07.10 – 24.10 €99 (18 dienas)
  • 07.10 – 14.10 €100 (8 dienas)
  • 07.10 – 18.10 €101 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Žironu Spānijā

 

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Žironā Spānijā

Viesnīca Žironā par €53 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: