Dodies atvaļinājumā uz neatkārtojami skaisto Itālijas pilsētu Turīnu! Turīnā apskati tās simbolu Mole Antonelliana, kas slejas gandrīz 170 metru augstumā un tiek dēvēta arī par Turīnas Eifeļtorni. Šobrīd ēkā ir izveidots kino muzejs un ikviens interesents var ar liftu uzbraukt līdz skatu laukumam, no kura paveras fantastisks skats uz pilsētu. Tāpat pilsētā nelaid garām pasaules slaveno Ēģiptes muzeju, kas ir viens no bagātākajiem muzejiem pasaulē, karalisko pili, Palazzo Carignano ēku, savukārt dabas mīļotājiem aicinām doties uz netālu esošajiem Alpu kalniem.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Kauņa – Kopenhāgena – Turīna
Lidojums atpakaļ : Turīna  – Brisele – Kauņa

  • 29.09-04.10 €64 (6 dienas)
  • 29.09-11.10 €64 (13 dienas)
  • 26.09-11.10 €68 (16 dienas)
  • 26.09-04.10 €68 (9 dienas)
  • 12.09-20.09 €68 (6 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz turīnu

AVIOBIĻETES NO kauņas UZ turīnu MEKLĒ RYANAIR MĀJASLAPĀ

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: