Lidojumi no Rīgas uz Fuerteventuru sākot no €72! Fuerteventura tulkojumā no franču valodas nozīmē “Lielais piedzīvojums” un tā ir otra lielākā no septiņām Kanāriju salām. Fuerteventura ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā pateicoties salas daudzveidīgajai un unikālajai biosfērai. Apmeklējot salu noteikti ir jādodas uz kādu no tās gleznainajām pludmalēm (piemēram, Caleta de Fuste, Carralejo, Sotavento), kā arī jāapmeklē kāda no salas vēsturiskajām mazajām pilsētiņām, piemēram, Betancuria, Antigua, Pajara. Starp citu, Fuerteventura ir vulkāniska sala, tāpēc plānos ir jāiekļauj arī kāpiens vulkānā!

Vairāk par Fuerteventuru un citām Kanāriju salām lasi šeit!

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Fuerteventura
Lidojums atpakaļ : Fuerteventura – Londona – Rīga

  • 07.11-14.11 €72 (8 dienas)
  • 07.11-13.11 €80 (7 dienas)
  • 07.11-16.11 €81 (10 dienas)
  • 07.11-09.11 €86 (3 dienas)
  • 07.11-11.11 €93 (5 dienas)

 

aviobiļetes uz fuerteventuru

 

AVIOBIĻETES NO RĪGAS UZ fuerteventuru MEKLĒ ryanair

Lidojumi no Rīgas uz Grankanāriju no €82 (turp-atpakaļ)! Vulkāniskās izcelsmes salā izbaudi silto laiku, sauļojies dzidrajās pludmalēs, kā arī nelaid garām iespēju apskatīt apdzisušo vulkānu Bandamu un salas krāšņo galvapsilsētu Las Palmasu.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Grankanārija
Lidojums atpakaļ : Grankanārija – Londona – Rīga

  • 05.11-07.11 €82 (3 dienas)
  • 11.11-21.11 €92 (11 dienas)

 

aviobiļetes uz grankanāriju

AVIOBIĻETES NO RĪGAS UZ grankanāriju MEKLĒ ryanair

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: