Lētas aviobiļetes lidojumiem no Rīgas uz Itālijas pilsētu Perudžu sākot no €78! Perudža, kas atrodas Toskānā, Itālijā, ir bagāta ar kultūras mantojumu un arhitektūras skaistumu. Tā ir pazīstama ar savu viduslaiku pilsu un Pētera baznīcu, kas tika uzcelta 14. gadsimtā. Turklāt Perudžas Vecpilsēta piedāvā burvīgas ieliņas un laukumus, kā arī vēsturiskus muzejus, kuros var iepazīties ar reģiona vēsturi un mākslu. Perudžas apkārtnē ir daudz skaistu ciematu un mājīgu restorānu, kas piedāvās iespēju nobaudīt Toskānas virtuvi un vīnus. Neaizmirstami būs pastaigu pa Toskānas laukiem, kas ir pilni ar vīna dārzam, olīvu audzētavām un citiem lauku attēliem, kas ir raksturīgi Itālijai. Kopumā, Perudža ir viena no skaistākajām pilsētiņām Toskānā un ir ideāla vieta, kur baudīt Itālijas vēsturi, kultūru un ēdienu.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Perudža
Lidojums atpakaļ : Perudža – Vīne – Rīga

  • 12.05-23.05 €78 (12 dienas)
  • 12.05-16.05 €98 (5 dienas)
  • 19.05-23.05 €109 (5 dienas)
  • 19.05-30.05 €126 (12 dienas)
  • 05.05-16.05 €163 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz perudžu

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

Ceļo kopā ar Luminor Black karti – universāla bezkontakta karte ceļotājiem un jaunu iespaidu kārotājiem.

Luminor Black karte ietver ceļojumu apdrošināšanu tev un tavai ģimenei, pirkumu apdrošināšanu un skaidras naudas izņemšanu bankomātos visā pasaulē. Pilni apdrošināšanas noteikumi, nosacījumi un izņēmumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: