Lētas aviobiļetes uz Itālijas pilsētu Algēro jeb mazo Barselonu kā to dēvē vietējie. Algēro ir viduslaiku pilsēta Sardīnijā, salas ziemeļu-rietumu pusē, kuru ženēvieši izveidoja 12.gadsimtā kā nocietinātu ostu. Pilsētā joprojām saglabājies spāņu mantojums arhitektūrā, tradīcijās un kataloniešu dialektā. 2012.gadā pilsēta bija 10.visapmeklētākā pilsēta visā Itālijā ārzemju tūristu skaita ziņā.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Milāna – Algēro
Lidojums atpakaļ : Algēro – Vīne – Rīga

  • 04.12-07.12 €54 (4 dienas)
  • 20.11-30.11 €62 (11 dienas)
  • 27.11-07.12 €67 (11 dienas)
  • 27.11-30.11 €68 (4 dienas)
  • 04.12-14.12 €73 (11 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz sardīniju

AVIOBIĻETES NO RĪGAS UZ algēro MEKLĒ ryanair mājaslapā

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: