Lēti tiešie lidojumi no Rīgas uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu – sākot no €16 (turp-atpakaļ)! Parasti no Rīgas cilvēki ir pieraduši uz Stokholmu doties ar Tallink prāmi, taču aviobiļešu cenas ir zemākas nekā prāmja izmaksas (vienam cilvēkam). Stokholmas apskates vietām noteikti vajadzētu veltīt daudz vairāk laika nekā pāris stundas – Vāsas muzejs, Stokholmas pils, Skansens u.c. apskates objekti noteikti prasīs vairāk laika!

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Stokholma
Lidojums atpakaļ : Stokholma – Rīga

  • 09.12-11.12 €16 (3 dienas)
  • 04.12-11.12 €16 (8 dienas)
  • 03.12-11.12 €17 (9 dienas)
  • 13.01-15.01 €20 (3 dienas)
  • 13.01-16.01 €20 (3 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz stokholmu

 

AVIOBIĻETES NO RĪGAS UZ Stokholmu MEKLĒ ryanair mājaslapā

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: