Neticami izdevīga cena lidojumiem no Rīgas uz Portugāles dienvidos esošo pilsētu Faro sākot no €58! Pilsētā noteikti vajadzētu apskatīt vecpilsētu, doties apskatīt baznīcas un katedrāles (slavenākā no tām – Se katedrāle), kā arī Eifeļa zivju tirgu, kuru ir projektējis Gustavs Eifels (jā, Eifeļa torņa arhitekts). Eifeļa zivju tirgū noteikti tiksi pie iespējas nogaršot svaigus un gardus zivju ēdienus!

Vairāk par apskates vietām Faro un tās apkārtnē meklē mūsu rakstā šeit – https://tripthis.eu/blogi/apskates-vietas-faro-lagosa-albufeira-un-tas-apkartne/

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Faro
Lidojums atpakaļ : Faro – Edinburga – Rīga

  • 07.12-13.12 €58 (7 dienas)
  • 07.12-10.12 €60 (4 dienas)
  • 09.12-13.12 €65 (5 dienas)
  • 25.11-06.12 €67 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz faro

 

AVIOBIĻETES NO RĪGAS UZ faro MEKLĒ ryanair mājaslapā

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: