Lidojumi no Rīgas uz Itālijas piekrastes pilsētu Trapani sākot no €77! Trapani ir Sicīlijas reģiona piekrastes pilsēta, kura sevī iekļauj senatnīgās Itālijas elementus – neskaitāmas bazilikas un kapelas, kas saglabājušās kopš viduslaikiem. Pilsētā ir arī ievērības cienīga vecpilsēta, kas sevī glabā celtes, kas celtas ap 14. gs. Tāpat šī pilsēta tūristus priecē ar vairākām gleznainām pludmalēm, kurās nesteidzīgi izbaudīt silto laiku un atspirdzinošo ūdeni. Netālu no pilsētas atrodas Erice kalns, kurā ir iespējams uzbraukt ar trošu vilcieniņu (cable car). Kalna virsotnē atrodas viduslaiku pils, kuru ir iespējams apskatīt, kā arī no šī kalna paveras fantastisks skats uz Trapani un ir iespējams saskatīt pat Tunisiju un Āfriku!

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Trapani
Lidojums atpakaļ : Trapani – Rīga

  • 28.03-04.04 €77 (8 dienas)
  • 28.03-01.04 €78 (5 dienas)
  • 28.03-11.04 €92 (15 dienas)
  • 04.04-11.04 €98 (8 dienas)
  • 28.03-08.04 €98 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz trapani

AVIOBIĻETES MEKLĒ ryanair mājaslapā

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” ????️ sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk. ????️????️

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: