Decembris, gada pārskatā, ir viens no sirds siltākajiem un ģimeniskākajiem mēnešiem gadā. Šis ir laiks, kad cilvēki vairāk pavada laiku ar saviem vismīļākajiem cilvēkiem. Tāpēc arī mēs esam apkopojuši pasākumus Latvijā Vecgada vakaram tuvojoties, lai laicīgi spējat ieplānot, kurš pasākums jums un jūsu draugiem un ģimenei būs vispiemērotākais!

25.decembris

 

Operetes Jaungada koncerts “La Belle Epoque”

Ar sākumu no plkst. 19.00, ”VEF” kultūras pilī, Rīgā jebkurš ir laipni aicināts dzirkstoši daudzveidīgā svētku sajūtu pasaulē Operetes teātra Jaungada koncertā.Šī brīnišķīgi krāsaini daudzveidīgā programma gan iedvesmos un ielīksmos, gan mierinās un dziedēs. Koncertā skanēs skaistākā operešu un opermūzika, neapolitāņu dziesmas un kino.

Bet bet Ziemassvētkos

Ulbrokas kultūras centrā ”Ulbrokas Pērle” Leģendārā latviešu grupa “bet bet” sagatavojusi jaunu un jestru Ziemassvētku koncertprogrammu! Koncertā skanēs tādi ziemas hīti kā “Nakts”, “Zvani un sveces”, kā arī grupas dalībnieku sarakstītās dziesmas “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Klausies” un “Vēl viens gads ir beidzies”, kā arī pasaules Ziemassvētku klasiskie skaņdarbi “Zvaniņš skan” un “Klusa nakts, svēta nakts”. Arī daudz un dažādu citu dziesmu apmeklētāji ir aicināti piedzīvot  sākot no plkst. 12.00.

 

”Lai Laime Nepāriet” 2024. Vecgada šovs Cēsīs

Vidzemes koncertzālē, Cēsīs tiks piedāvāta divdaļīga muzikāli izklaidējoša programma, lai ikviens spētu ļauties šampanieša burbuļu vilinājumam. Pirmajā daļā neliels, jautrs gada pārskats par būšanām un nebūšanām valstī. Savukārt otrajā tiks veltīta svētku priekam un līksmei. “Labvēlīgais tips” aicina godam aizvadīt Melnā Ūdens Truša un vēl godīgāk sagaidīt Zaļā Koka Pūķa gadu. Šova sākums no plkst. 19.00.

 

Šovs paredzēts arī 26.12. – LIEPĀJĀ, 29.12. – VALMIERĀ, 30.12. – RĒZEKNĒ un 31.12. – RĪGĀ

 

26.decembris

 

Ziemassvētki Džeza un Sambas ritmos

26. decembrī Rīgā, Lielajā ģildē un 27. decembrī Ogres novada Kultūras centrā visi ir laipni aicināti uz Andreja Osokina un orķestra ”Rīga” izskaņā piedāvās klausītājiem īpašas līksmes caurstrāvotu programmu ”Ziemassvētki Džeza un Sambas ritmos”. Koncerts tiks sadalīts divās daļās un tas sāksies plkst. 19.00.

 

Sofia Festival Ballet. Dons Kihots.

Latgales vēstniecībā ”Gors”, Rēzeknē ar sākumu no plkst. 16.00, viesi ir laipni gaidīti iepazīties ar baleta klasikas pērli, izbaudīt svētku atmosfēru un horeogrāfijas burvību. Ar košām krāsām, scenogrāfiju un pārdomātu horeogrāfiju piepildītu baletu “Dons Kihots” Latvijas publikai prezentēs bulgāru baleta trupa “Sofia Festival Ballet”, kas jau daudzus gadus priecē skatītājus visā pasaulē ar savu meistarību.

 

Samanta Tīna ‘Vēstule Tev’ – Rīgā

Amoralle Riga telpās, sākot no plkst. 19.00, Samanta ielūdz uz atklātiem un personiskiem dzīves stāstu akustiskiem tūres koncertiem “Vēstule Tev”. “Šajā akustiskajā tūrē vēlos vest klausītāju sava veida ceļojumā, dzīves pieredzē, daloties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, nodevību, kāpumiem un kritumiem, bet tādā veidā vēloties motivēt, iedvesmojot, ka viss ir pārvarams, un galvenais ir ticība sev un savai būtībai. Tā būs kā saruna ar klausītāju.” – stāsta Samanta.

 

 

27.decembris

 

Gaismas spēles ar Linda Leen. Ziemassvētku koncerts

Latgales vēstniecībā ”Gors”, Rēzeknē ar sākumu no plkst. 19.00 norisināsies koncerts, kas veidots kā emocionālu pustoņu mozaīka no ēteriskākajiem gaismas vēstījuma mirkļiem līdz dziļākajām tumsas apjausmēm pilnā gaismas spektrā. Ar īpašu Ziemassvētku programmu balsīm, ģitārai un ērģelēm, mūziķe Linda Leen un draugi aicina uz koncertsēriju Latvijas baznīcās un ērģeļotajās koncertzālēs. Programmā “Gaismas spēles” iekļauta gan pazīstama Ziemassvētku mūzika, gan arī tāda, kas būs kā negaidīts pārsteigums klausītājiem šajā svētku laikā.

 

28.decembris

 

Koncerts “Ziemassvētku ceļš”

Mazsalacas Kultūras centrā norisināsies koncerts “Ziemassvētku ceļš” ar sākumu no plkst. 16:00. Koncertā piedalās Mazsalacas Kultūras centra bērnu un jauniešu ansambļi “Pērlītes” un “Pērles” (vadītāja Sarmīte Ausekle). Aicināti gan lieli, gan mazi, lai dalītos sirdssildošā koncertā!

 

Tev Tuvumā. Ziemassvētku koncerts

Rēzeknē, Latgales vēstniecībā ”Gors”, ar pilnībā jaunu programmu, bet nemainīgu kopējo noskaņu un Ziemassvētku gaidīšanas prieku, visi ir laipni aicināti uz mūziķu apvienības koncertu. Koncertā piedalās Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Jānis Šipkēvics, Jānis Aišpurs, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne un citi! Koncerta sākums plkst. 19.00.

Koncerts norisināsies arī 29.12. – AIZKRAUKLĒ

 

Liepājas Simfoniskais Vecgada koncerts

Liepājas Koncertzālē ”Lielais Dzintars’‘, Liepājas Simfoniskā orķestra galvenā diriģenta Gunta Kuzmas vadībā kopā ar dziedātāju Marlēnu Keini un ukraiņu vijolnieku Dmitro Tkačenko atskaņos ugunīgu un dzirkstošu spāņu komponistu mūziku, gan spāniskas melodijas no franču komponistu Morisa Ravēla, Žorža Bizē zelta repertuāra. Koncerta sākums no plkst. 19.00. Koncerts norisināsies arī 29.decembrī.

 

Ozols 1979

”Arena Riga’‘, ar sākumu no plkst. 20.00, norisināsies visu laiku vērienīgais Ozola priekšnesums kopā ar Latvijas Radio Big Band un virkni pazīstamu viesmākslinieku. Vecgada noslēguma koncertprogramma paredzēta 2 daļās – pirmā daļa būs veltīta saspēlei kopā ar Latvijas Radio Bigband un neatkārtojamo Kristīni Prauliņu, kas piešķirs jaunu un bagātīgu nokrāsu jau zināmajiem pēdējos gados tapušajiem skaņdarbiem.

 

29.decembris

 

Vecgada deju vakars ar Māri Blāzi

Ogresgala tautas namā, sākot no plkst. 21.00, Māris Blāze un Artis Šimpermanis jau laicīgi ieskandinās vecgada vakaru! Apmeklētāji aicināti ierasties ar groziņiem!

 

Tradicionālais Jaungada skrējiens Daugavpilī

Daugavpils Vienības laukumā, sākot no plkst. 18.00 sāksies pulcēšanās Tradicionālajam Jaungada skrējienam. Pavadi pēdējās Vecgada dienas jautri un aktīvi Daugavpilī! Jaungada Skrējienā var piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma. Skrējienam ir noteikta viena 2 km distance apkārt Daugavpils Dubrovina parkam. Ikviens skrējiena dalībnieks tiks apbalvots ar piemiņas medaļu un finišā saņems saldu balvu.

Jaungada koncerts Daugavpilī

Daugavpils teātrī, no plkst. 18.30, koncertprogramma, kurā ir iekļautas skaistākās dziesmas no repertuāra izrādēm un pasaules hiti, kuru atpazīstamās melodijas uzjundīs svētku sajūtu. Koncertā piedalīsies teātra dziedošie aktieri un viņu draugi, programmu papildinās deju un cirka mākslas priekšnesumi.

 

Coldplay tribute šovs ”Coldplace”

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, sākot no plkst. 19.00, PIRMO REIZI LATVIJĀ! Coldplace ir satriecošs dzīvais koncerts, kurā tiek slavēta viena no visu laiku veiksmīgākajām grupām. Šis pasaules klases šovs precīzi atveido Coldplay rekordlielo dzīvo turneju burvību, izmantojot lāzerus, konfeti, video ekrānu un Xyloband LED aproces, kas kļuvušas par Coldplay koncertu sinonīmiem un patiesi padara skatītājus par daļu no šova.

 

MELO-M VECGADA LIELKONCERTS 2023

VEF Kultūras pilī, Rīgā, ar sākumu plkst.20.00, notiks čellu trio ”Melo-M” ikgadējie Vecgada lielkoncerti, kuri kļuvuši jau par grupas labu tradīciju un kuros skanēs īpaši veidota ziemas melodiju koncertprogramma.  Koncertu īpašā viešņa šogad būs operdziedātāja Sonora Vaice.

 

30.decembris

 

“Disney” kinostudijas simfoniskais šovs

“Disney” studijas šedevrs ”Ledussirds” – “Arēnā Rīga” uz vislielākā ekrāna Latvijā un arsimfoniskā orķestra mūzikas pavadījumu. Kopš šīs animācijas filmas pirmizrādes ir pagājuši 10 gadi, taču to atkal un atkal no jauna nepagurstot skatās kā bērni, tā arī viņu vecāki. Šova sākums plkst. 19.00.

 

Jaungada svētku koncerts ”Riekstkodis”

Rīgas Sv.Pāvila evanģēliski luteriskā baznīcā ar neatkārtojamu atmosfēru piepildītu un brīnumainu P. Čaikovska mūziku baletam “Riekstkodis”, obligāti jāklausās tuvāko cilvēku lokā: kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem un, protams, kopā ar bērniem! Daudziem jau no bērnības pazīstama mūzika, arfas, vijoles, čello, sitaminstrumentu un, bez šaubām “mūzikas instrumentu karaļa” – ērģeļu, kvinteta izpildījumā. Koncerta sākums plkst. 14.00.

 

31.decembris

 

Jaunā gada balle ”Leģendāri”

Ogres Kultūras centrā vecgada vakarā valdīs svētku atmosfēra, apmeklētajiem būs iespēja uzņemt skaistas fotogrāfijas, piedalīties aizraujošās aktivitātes un baudīt svētku uguņošanu. Par jautrām dejām un muzikālo baudījumu Jaungada naktī rūpēsies grupa APVEDCEĻŠ un DJ MARISS. Dejas, kā arī citas aizraujošas aktivitātes norisināsies laikā no plkst. 22.00 – 4.00.

 

Barbie Show – Jaunais Gads Bārbijas un Kena stilā

Rīgā, ”Wellton Riverside SPA Hotel”, ieprieciniet sevi ar apbrīnojamu iespēju pabūt pašas pasaulē populārākās lelles Bārbijas, kas iekarojusi ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo sirdis, glamūrīgajā un bagātajā atmosfērā. Jums būs iespēja sagaidīt Jauno Gadu modernās viesnīcas 8. stāvā ar terasi un greznu skatu uz Daugavu, izbaudīt Jaungada uguņošanu. Cirka mākslinieku uzstāšanās, spēles, konkursi un dejas – tas viss jūs sagaida Barbie Show Jaungada vakarā ar sākumu no plkst.21.00.

 

Jaunais gads Karaļa stilā

Pullman Riga Old Town”, Jēkaba ielā 24, Rīgā apmeklētājiem būs unikāla iespēja pavadīt jaunā gada nakti karaliskā greznībā un izsmalcinātā sabiedrībā, izcēlēties ar savu eleganto tērpu un rotājumiem un baudīt restorāna EQUUS šefa pavāra virtuves mākslu. Zāles dizains ir veidots viduslaiku stilā, apvienojot ar mūsdienu mākslas tendencēm. Pacēluši galvu uz augšu, būs iespējams redzēt zvaigžņu debesis. Balles sākums no plkst. 20.45.

 

Jaungada Rokatracis

 Rīgā, Tallinas kvartāla kultūrvietā “Tu Jau Zini Kur” Jaudīgas svinības dzīvās mūzikas pavadībā visa vakara garumā! Miks Dukurs, Riga Reggae Acoustic (Horens & Speiss), The Rozz un Bloody Heels apmeklētājus aizvedīs neaizmirstamā piedzīvojumā un priecēs īpašā svētku koncertprogrammā. Rokatrača sākums no plkst. 21.00.

 

Vēlmju piepildījuma nakts

Rīgā, ”Wellton Riverside SPA HotelJaungada nakts būs piepildīta ne tikai ar romantiku, bet arī ar jautrību, iespaidīgo šovu ar mākslinieku dalību, bet pusnaktī būs iespēja izbaudīt arī maģisko uguns šovu. Skanēs populāri pasaules hiti mūzikas grupas izpildījumā un svētki beigsies ar aizdedzinošu diskotēku.  Pasākuma sākums paredzēts no plkst. 21.00, taču apmeklētājiem ir iespēja ierasties iepriekš un pastaigāties pa vakara pilsētu vai palikt pēc Jaungada nakts, lai apmeklētu un baudītu atpūtu SPA.

 

Jaungada balle ar Renāru Zeltiņu un grupu Dziļi Violets

Rīgā, Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel viesnīcā, grandiozākā Jaungada ballē pilsētā, lai kopā nodotos aizraujošām izklaidēm harizmātiskā vakara vadītāja Renāra Zeltiņa vadībā, jautrā atmosfērā dejotu un dziedātu kopā ar talantīgo grupu Dziļi Violets, baudītu gardus ēdienus no mūsu bagātīgās svētku bufetes un iemūžinātu skaistākos mirkļus fotogrāfijās! Balles sākums no plkst. 20.30.

 

Disco Masquerade Rīgas cirkā

Tā nebūs parasta balle vai cirks – tas būs abu apvienojums greznās svinībās. Pagājušogad džeza, šogad – disko noskaņā. Disco Masquerade ļaus atpūsties dažādos līmeņos ne tikai vairākās deju zālēs, bet arī atkarībā no temperamenta un noskaņojuma. Disko karalienes un disko karaļi satiksies uz deju grīdas pie Raita Ašmaņa bigbenda un apvienības Diskopauls. Pasākums sākums plkst. 22.00.

 

Vecgada dziesmu duelis ar Baibu, Marhilu un Jakušonoku

VEF Kultūras pilī, Rīgā, sākot no plkst.12.00, Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Marhilevičs, Normunds Jakušonoks, Olga Rajecka, Ufo, Elita Patmalniece un daudzi citi populāri mākslinieki ielūdz uz Vecgada dziesmu dueli, kur, kā viņi paši saka, ”uztaisīsim kārtīgu ģenerālmēģinājumu maģiskajai pusnaktij, kas sekos pēc 12 stundām!”.