Qfer piedāvājums: lejupielādē aplikāciju un saņem €2 savā Qfer kontā ar kodu: TRAVEL. Piedāvājums spēkā tikai Qfer jaunajiem lietotājiem.

Pēc tam, kad būsi reģistrējies, droši uzaicini lietot aplikāciju arī savus draugus, jo aicinot draugus izmantot Qfer mobilo aplikāciju, jūs abi saņemsiet 2 Qfer eiro, kuru varēsiet izmantot sadaļā ‘Maksā ar Qfer naudu’. Tavs draugs šo Qfer Eiro saņems uzreiz, bet Tu pie tā tiksi tikai tad, kad Tavs draugs būs izmantojis savu pirmo piedāvājumu. Ņem vērā, ka ar Qfer naudu ir iespējams iegādāties tikai tos piedāvājumus, kas ir sadaļā ‘Maksā ar Qfer naudu’.

Saņem €2 atlaidi savam pirmajam Qfer pirkumam ar kodu: TRAVEL

Kas ir Qfer?

QFER ir mobilo tālruņu aplikācija, kas piedāvā dažādu populārāko ēdināšanas uzņēmumu atlaižu kuponus un kodus (piemēram, Lido, Hesburger, Čili pica). Qfer klāstu bez ēdināšanas uzņēmumiem ir papildinājuši arī bāru piedāvājumi – atlaides pieejamas Spot Kafe un Greenwood bāros.

Kā izmantot Qfer akcijas kodu?

Vispirms lejupielādē Qfer mobilo aplikāciju Playstore vai AppStore. Ievadot kodu TRAVEL aplikācijas sadaļā “Profils”, Tu saņemsi Qfer eiro savā kontā. Šo kodu var ievadīt tikai 1 reizi, savukārt pēc tam Tu vari uzaicināt neierobežotu skaitu draugu pievienoties Qfer un par katru saņemsi Qfer naudu. Qfer akcijas kodu var izmantot tikai sadaļā ‘Maksā ar Qfer naudu’.

Kā izmantot Qfer?

Izvēlies kādu sev tīkamu piedāvājumu un dodies uz izvēlēto vietu. Savā izvēlētajā piedāvājumā spied pogu “IZMANTOT” un ļauj kasierim ievadīt unikālo kodu savā telefonā. Tas arī viss! 🙂

Vairāk informāciju par Qfer meklē šeit.