*Raksta beigās meklē īpašu 20% atlaidi ceļojumu apdrošināšanai!

Visbiežāk cilvēki iedalās divās daļās – vienaldzīgie un tie, kuri vēlas pārliecināties par katru sīkāko detaļu. Mēdz gadīties, ka cilvēki, kuri ceļo bieži, ceļojuma apdrošināšanu uzskata par lieku naudas izšķiešanu vai arī uzskata, ka tā piemērota tikai bagātniekiem, kuri ceļo uzvalkos ar prāvu naudas žūksni kabatā. Pienācis laiks mainīt šo nostāju! Ceļojumu apdrošināšana būtu jāiegādājas tieši tikpat likumsakarīgi kā tiek iegādātas ceļojuma biļetes un naktsmājas. Nav nozīmes tam, vai ceļotājs braucienos dodas reizi gadā vai regulāri – drošībai un labsajūtai vienmēr jābūt pirmajā vietā!

Kaut arī negatīva domāšana tiešām vairo vairāk negatīvo emociju, ar pozitīvu nostāju vien nepietiek, lai sevi pasargātu. Dzīve mēdz būt pārāk neparedzama, lai atļautos riskēt! Ikvienam skaidrs, ka atpūtas braucienam būtu jābūt kam patīkamam un baudāmam. Arī darba komandējumiem būtu jābūt lieliskai iespējai apvienot patīkamo ar lietderīgo. Tieši ceļojumu apdrošināšanas iegāde gādās par to, lai brauciens būtu brīvs no raizēm. Visu neparedzamo gadījumu apdrošināšana patiesi atbrīvo ceļotāju no raižu sloga un sniedz iespēju no sirds baudīt visu, ko piedāvā izvēlētais galamērķis. Izmaksas neparedzētiem gadījumiem katrā valstī atšķiras, turklāt bieži vien tūristi mēdz tikt apkrāpti un  pārmaksā vairāk, tādēļ neiesakām spēlēt laimes spēli. 

Ceļojumu apdrošināšanas iegāde vairs neaprobežojas tikai ar veselības apdrošināšanu. Seesam ceļojumu apdrošināšanas polise piedāvā arī apdrošināt zobārstniecības izdevumus, medicīnisko transportu, bērna (līdz 16 gadu vecumam) nogādāšanu mājās un daudz citu pakalpojumu. Tiek piedāvātas arī dažādas apdrošināšanas programmas, pateicoties kurām iespējams apdrošināt pat bagāžu, juridisko palīdzību un īpašumu mītnes zemē. Pareizās programmas izvēle atkarīga no katra cilvēka uzskatiem, prioritātēm, kā arī iepriekšējās pieredzes. Starp citu, iesakām nekautrēties un droši konsultēties ar ceļojumu apdrošinātāju par pareizās programmas iegādi. Dalīšanās ar viedokli un vēlmēm palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu, turklāt ceļojumu apdrošinātāji noteikti palīdzēs veikt pareizo izvēli! Seesam piedāvā arī īpašas polises senioriem, bērniem un aktīvā sporta piekritējiem. 

Cilvēkiem mēdz būt tendence uzskatīt, ka to pieredze ir unikāla. Jāatzīst, ka ceļojumu apdrošinātāji ļoti labprāt šo viedokli apstrīdētu. Visbiežāk negatīvo pieredzi jau iepriekš ir pārdzīvojis kāds cits, tādēļ ceļojumu apdrošinātāji ir saskārušies ar neskaitāmām situācijām. Tieši šī iemesla dēļ no ceļojumu apdrošinātāja iespējams sagaidīt tiešu un kvalitatīvu reakciju uz notikušo jebkurā dzīves situācijā. 

Vairākums uzskata, ka ceļojumu apdrošināšana nepieciešama tikai tālajiem ceļojumiem ārpus Eiropas Savienības, tomēr iesakām rūpīgāk izsvērt situāciju. Braucienu uz Skandināvijas valstīm vislabāk apdrošināt tāpat kā braucienu uz, piemēram, Filipīnām. Attālums spēj būt nozīmīgs faktors, tomēr ne vienmēr tas uzskatāms par pašu nozīmīgāko. To, cik gludi noritēs brauciens, var ietekmēt laikapstākļi, aviokompāniju darbība, nelāgas sakritības un daudz citu neparedzamu risku, tādēļ ceļojums uz Filipīnām var noridēt pavisam gludi, tomēr braucienā uz tuvajām Skandināvijas valstīm pēkšņi var atgadīties kas nelāgs. 

Kaut arī apdrošināšanas iegāde nepasargās no nelaimes gadījumiem, ir patīkami apzināties, ka Tavā rīcībā divdesmit četras stundas diennaktī ir kontakttālrunis, kurp vērsties pat neskaidru jautājumu gadījumā. Ceļojumu apdrošināšanai ir jābūt labākajam draugam ikvienam, kurš alkst piedzīvojumu un labprāt atvaļinājumus pavada ārpus dzimtenes. Pat paši pieredzējušākie un piedzīvojumu kārie ceļotāji visbiežāk izvēlas savas raizes nodot ceļojumu apdrošinātāju rokās, atstājot sev tikai vienu uzdevumu – mirkļa baudīšanu. Izbaudi mirkli arī Tu, izvēloties Seesam! Starp citu, Seesam piedāvā savus pakalpojumus arī jaunajā e-veikalā, tādēļ vari parūpēties par drošu un lielisku ceļojumu, pat neizejot no mājas! Seesam ir izveidojuši jaunu un ērtu e-veikalu, kurā pavisam viegli ir iespējams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, izmēģini!

Izmanto kodu “Tripthis” un saņem 20% atlaidi! 

[button url=https://veikals.seesam.lv/travel?utm_source=tripthis&utm_medium=blog&utm_campaign=new_store size=18]Saņem savu atlaidi šeit[/button]