TripThis komanda ir aktīvi budžeta ceļotāji – mēs bieži izvēlamies doties ceļojumos no Viļņas un Kauņas, jo nav noslēpums, ka konkrēti lidojumi no turienes ir maciņam draudzīgāki, kā arī nokļūšana līdz šīm Lietuvas pilsētām ir pavisam vienkārša. Tā kā visbiežāk ceļots tiek divatā, diemžēl došanās ar automašīnu līdz konkrētajām lidostām ir salīdzinoši dārgs prieks, jo jārēķinās ne tikai ar degvielas izmaksām (jā, mums ir ‘ēdelīga’ automašīna), bet arī ar stāvvietas izmaksām, kas dienā var sastādīt līdz 10 eiro. Tieši tādēļ allaž priekšroku dodam braucienam ar autobusu – brauciena laikā iespējams pabeigt plānot ceļojumu, autobusā ir iespēja ņemt līdzi visu līdzpaņemto bagāžu, kārtīgi izgulēties pirms lidojuma (autobusu sēdekļi viennozīmīgi ir ērtāki par zemo cenu aviokompāniju sēdekļiem), kā arī netraucēti lasīt sen kārotu grāmatu.

Šoreiz, lai no Viļņas nokļūtu uz Atēnām, izvēlējāmies doties ceļā ar LuxExpress Lounge autobusu, izmantojot iespēju patestēt Lounge zonu un jaunāko no LuxExpress autoobusiem, kas ir paredzēts īpaši komfortablam braucienam.

img_20180724_172525-min

Lounge zona atrodas autobusa aizmugurējā daļā un izceļas ar augsta komforta sēdvietām – salīdzinājumā ar standarta sēdvietām, Lounge zonā ir ērtāki un regulējami sēdekļi, kontaktligzda pie katra sēdekļa (standarta sēdvietās kontaktligzda ir pie sēdekļu pāra), kā arī katram Lounge zonā tiek pasniegts bezmaksas ūdens un uzkoda (mūsu gadījumā – musli batoniņš). Tiem, kas mīl baudīt braucienus vienatnē, Lounge zona piedāvā papildus ekstru – atsevišķas sēdvietas. Kā arī LuxExpress ir parūpējušies  par to, lai vasarā autobusā vienmēr valdītu patīkama gaisa temperatūra – visi autobusi ir aprīkoti arī ar kondicionieri.

img_20180724_172522-min

img_20180724_172143-minUn tas vēl nav viss! Tāpat kā standarta zonā, arī Lounge zonā ir pieejama izklaides ierīce ar dažādām filmām, seriāliem (mēs devām priekšroku Friends seriālam visa ceļa garumā), spēlēm un internetu, plašāka vieta kājām,  bezmaksas internets un bezmaksas siltie dzērieni (kafija, tēja).

Ar LuxExpress Lounge iepazīsties arī virtuālajā tūrē šeit

TripThis vērtējums: Ja ņem vērā cenas un kvalitātes attiecību, tad 9 no 10