Izdevīgi lidojumi uz Mursiju sākot no €86 (turp – atpakaļ)! Mursija atrodas dienvidaustrumu Spānijā pie Seguras upes. Pilsēta pazīstama ar bagātīgajiem kultūras un sporta pasākumiem visa gada garumā, kā arī tā atrodas pie Vidusjūras, kur ir gan jaukas, labiekārtotas pludmales, gan greznas viesnīcas. Viens no populārākajiem apskates objektiem Mursijā ir ”The Castle of Lorca”, kas atrodas kalna augšā, no kura paveras brīnumains skats uz visu pilsētu. Arhitektūras mīļiem nevajadzētu laist garām arī katedrāles ”Santa Maria” apmeklēšanu!

 

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Mursija
Lidojums atpakaļ : Mursija – Londona – Rīga

  • 12.10 – 17.10 €86 (6 dienas)
  • 10.10 – 17.10 €88 (8 dienas)
  • 03.10 – 17.10 €88 (15 dienas)
  • 12.10 – 24.10 €110 (13 dienas)
  • 10.10 – 24.10 €111 (15 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Mursiju Spānijā

Aviobiļetes meklē Wizzair un EasyJet mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Mursijā

3* viesnīca Mursijā par €50 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: