Šarmelšeikha ir viena no populārākajām vietām, kur viesi var baudīt skaistas pludmales un zemūdens pasauli. Šarmelšeikhā ir daudzas apskates vietas, kas pievilina tūristus no visas pasaules. Piemēram, tur ir Nacionālais parks Ras Muhameds, kur var apbrīnot skaisto dabu. Vēl viena populāra apskates vieta ir Šarmelšeikas ciemats, kur var baudīt vietējo dzīvi un kultūru, iepirkties tradicionālos tirgos un izbaudīt vietējo ēdienu.

Turklāt, Šarmelšeikā ir arī liels piedāvājums aktīvai atpūtai, piemēram, niršanai, ūdenssportam, braukšanā ar kamieļiem un vēl daudzas citas. Tāpat Šarmelšeihā ir daudz viesnīcu un restorānu, kur var baudīt atpūtu un izbaudīt vietējo virtuvi. Kopumā, Šarmelšeika ir ideāla vieta, lai atpūstos, baudītu skaisto dabu un izbaudītu daudzas aktivitātes, kas pieejamas šajā vietā.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Roma – Šarmelšeiha
Lidojums atpakaļ : Šarmelšeiha – Vīne – Rīga

  • 03.12 – 09.12 €262 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €282 (7 dienas)
  • 03.12 – 16.12 €277 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €297 (14 dienas)
  • 14.12 – 23.12 €295 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €315 (10 dienas)
  • 07.12 – 16.12 €302 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €322 (10 dienas)
  • 17.12 – 23.12 €305 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €325 (7 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Šarmelšeihu Ēģiptē

Aviobiļetes meklē AirBaltic, Wizzair un Ryanair mājaslapās

 

Lētas viesnīcas Šarmelšeihu

Viesnīca ar Akvaparku tikai par €19 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: