SUPERPĀRDOŠANA – vairāk nekā 30 000 biļetes par brīnišķīgu cenu, lai apceļotu Baltijas valstis un Varšavu!

Pieejamās akcijas biļešu cenas:
Rīga-Tallina 6€ / 9€ / 12 €
Rīga-Tartu 6€ / 9€ / 12€
Rīga-Viļņa 6€ /9 € / 12€
Viļņa-Tallina 12€ / 15€
Viļņa-Varšava 9€ / 12€ /15€

IZLASIET UZMANĪGI: Kā iegādāties akcijas biļeti?

  • Vienmēr iegādājieties biļeti luxexpress.eu vietnē vai viedtālruņu lietotnē.
  • Biļete ir jāiegādājas akcijas nedēļas laikā 04.04.2023.–12.04.2023. braucieniem periodā 11.04.2023.–21.06.2023.  Uzmanību! Biļete ir jāiegādājas vismaz 48 stundas pirms brauciena.
  • Izmantojiet AKCIJAS KODU: LUXZAKIS
  • Ikvienā braucienā pieejamais akcijas biļešu skaits ir ierobežots. Biļetes par akcijas cenu var nebūt pieejamas visiem izbraukumiem.

Aicini līdzi savus draugus un dodieties atklāt Baltijas valstis kopā! Izbaudiet gardus ēdienus un aizraujošus pasākumus! Apskatiet arī, ko darīt  Viļņā, Tallinā un Varšavā. Jūs gaida aizraujošas brīvdienas!

Ceļo kopā ar Luminor Black karti – universāla bezkontakta karte ceļotājiem un jaunu iespaidu kārotājiem.

Luminor Black karte ietver ceļojumu apdrošināšanu tev un tavai ģimenei, pirkumu apdrošināšanu un skaidras naudas izņemšanu bankomātos visā pasaulē. Pilni apdrošināšanas noteikumi, nosacījumi un izņēmumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: