Lēti lidojumi no Rīgas uz Kosovas galvaspilsētu Prištinu sākot no €67 (turp-atpakaļ) oktobrī! Priština ir Kosovas galvaspilsēta un tā atrodas pie gleznainajiem Goljaka kalniem. Priština ir galvenais valsts kultūras centrs, tapēc starp apskates objektiem noteikti vajadzētu iekļaut Nacionālais Kosovas teātris, Arheoloģijas, etnogrāfijas un vēstures muzejs, Nacionālā mākslas galerija. Tāpat, valsts ir ļoti reliģioza, kas nozīmē, ka starp apskates objektiem vajadzētu iekļaut arī vairākas katedrāles un klosterus.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Priština
Lidojums atpakaļ : Priština – Memmingena – Rīga

  • 02.10-17.10 €67 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €98 (16 dienas)
  • 10.10-17.10 €72 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €102 (8 dienas)
  • 05.10-17.10 €72 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €102 (13 dienas)
  • 04.10-17.10 €72 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €111 (14 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Prištinu

Aviobiļetes meklē Wizzair un Ryanair mājaslapā

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: