Lēti lidojumi no Rīgas uz Spānijas piekrastes pilsētu Kastelonu de la Planu sākot no €65 (turp-atpakaļ)! Kastelona de la Plana atrodas Valensijas reģionā pie Vidusjūras. Kā ievērojamākos pilsētas apskates objektus var minēt Svētās Marijas katedrāli, Ribalta parku, pilsētas domes ēku, El-Fadri zvanu torni. Papildus šīm apskates vietām noteikti dodies pastaigā pa kādu no pilsētas pludmalēm, savukārt, ja pie sirds iet garākas pastaigas, tad nelaid garām iespēju doties četrus kilometru garā pastaigā no pilsētas centra līdz skaistajam ostas rajonam El Grao de Castellon.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Kasteljona
Lidojums atpakaļ : Kasteljona – Dublina – Rīga

  • 18.01-22.01 €65 (5 dienas)
  • 11.01-22.01 €66 (12 dienas)
  • 18.01-29.01 €72 (12 dienas)
  • 18.01-25.01 €72 (8 dienas)
  • 11.01-15.01 €74 (5 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz kasteljonu

Aviobiļetes meklē RYANAIR MĀJASLAPĀ

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: