Ryanair lidojumi no Rīgas uz Francijas pilsētu Nicu par lielisku cenu – sākot no €63! Viena no vietām, kas obligāti jāapskata, kamēr esi Nicā, ir Jardin botanique de Nice jeb Nicas botāniskais dārzs, kas plešas 3,5 hektāru plašumā. Vecpilsēta ir viena no Nicas iecienītajām tūristu apskates vietām, kura sevī iekļauj tādus apskates objektus kā Opera de Nice jeb Nicas opera un Nicas pils, kas ir saglabājusies no 1705 gada un to ir cēlis Luijs XIV.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Vīne – Nica
Lidojums atpakaļ : Nica – Vīne – Rīga

  • 16.01-25.01 €63 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €83 (10 dienas)
  • 23.01-25.01 €63 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €83 (3 dienas)
  • 11.01-25.01 €64 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €83 (15 dienas)
  • 18.01-25.01 €69 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €83 (8 dienas)
  • 22.02-08.03 €80 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €83 (15 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz nicu

Aviobiļetes meklē RYANAIR un Wizzair MĀJASLAPĀs

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: