Aviobiļetes no Rīgas uz Rijeku sākot no €51 (turp-atpakaļ)! Rijeka, vēsturiski bieži pazīstama ar itāļu nosaukumu Fiume ir pilsēta Horvātijas rietumos, Dalmācijas ziemeļos pie Adrijas jūras, Kvarnera līcī, tā ir Horvātijas trešā lielākā pilsēta. Apmeklējot Rijeku noteikti vajadzētu apskatīt Trsatas pili, Rijekas katedrāli un pilsētas pulksteņa torni, kādu no pilsētas daudzajām baznīcām un katedrālēm, kā arī izbaudīt vietējās pludmales un saules siltumu!

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Stokholma – Rijeka
Lidojums atpakaļ : Rijeka – Londona – Rīga

  • 02.10-06.10 €51 (5 dienas)
  • 02.10-09.10 €65 (8 dienas)
  • 16.10-27.10 €67 (12 dienas)
  • 23.10-27.10 €68 (5 dienas)
  • 02.10-13.10 €69 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz rijeku

AVIOBIĻETES MEKLĒ ryanair mājaslapā

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: